Sales Hardware

Salesmanager Vlaanderen
Birger Verfaille
0472 09 17 73
birger@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen
Simon Staelens
0472 03 39 80
Simon.Staelens@signpost.eu

Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen
Boris Waegebaert
0472 25 07 59
boris.waegebaert@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen
Secundair onderwijs Vl.-Brabant (postcodes: 10, 11, 12, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 39)
Steven Malfroidt
0472 13 06 12
Steven.Malfroidt@signpost.eu

Secundair onderwijs Limburg
Secundair onderwijs Vl.-Brabant (postcodes: 18, 19, 30, 31, 32, 33, 34)

Simon Michiels
0472 90 31 03
Simon@signpost.eu

Basisonderwijs Vlaanderen
Eva Geers (0472 29 11 28)
Basisonderwijs@signpost.eu

Hoger onderwijs
Eva Geers
0472 29 11 28
eva.geers@signpost.eu

Google product specialist
Alain Leuregans
0472 07 10 95
alain.leuregans@signpost.eu

Microsoft product specialist
Roeland Van Kerckhove
0472 65 78 31
roeland.vankerckhove@signpost.eu

Specialist Audiovisuele oplossingen (Schermen/beamers)
Louis De Rouck
0472 05 55 71
louis.derouck@signpost.eu